Produse chimice industriale

Informații de contact

Sediu social

Social media

Contactează-ne

Folosește formularul de mai jos


Echipa noastră

Ingrid Viola Dull

Secretariat General

0728979394

office@dafcochim.ro

Felician Dan

Director Comercial

0730120210

dan@dafcochim.ro

Jozsef Szasz

Director Vanzari

0730120211

szasz@dafcochim.ro

Ferencs Csifo

Responsabil vanzari

0757313575

ferencs@dafcochim.ro

Csongor Kirsch

Responsabil Vanzari

0745250120

csongor@dafcochim.ro

Andrea Kocsis

Responsabil departament logistica

0730120206

andrea@dafcochim.ro

Ioan Iuga

Departament Intretinere auto

0723310964

iuga@dafcochim.ro

Ioan Ilea

Responsabil RSVTI, SSM

0730105570

ilea@dafcochim.ro

Ioana Rujoni Boldizsar

Marketing Manager

0730014811

ioana@dafcochim.ro

marketing@dafcochim.ro

Hagău Mirela

Departament Juridic

0737600870

mirela@dafcochim.ro